Fără TVA: 136,11 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 136,11 lei | 164,69 lei |
| 100+ | 123.70 lei | 149,68 lei |
| 1000+ | 104.37 lei | 126,29 lei |
| 1500+ | 98.47 lei | 119,15 lei |
| 3000+ | 92.16 lei | 111,51 lei |
Baterie
cu litiu TLM-1550 HPM/T, seria TLM, producator Tadiran Batteries GmbH,
tensiune 4 V, capacitate 550 mAh.
TLM-1550 HPM/T este o baterie non-reîncărcabilă de înaltă putere, cu oxid de litiu și metal, avand terminale cu pini PCB.
Este o baterie utilizata in aplicatii care se refera la dispozitive portabile, functionand fără întârzieri de tensiune si fiind o celula de mare putere – 4V. Intervalul temperaturii de funcționare este de la -40 la 85° C.
Are o durata de viata ridicată (10 ani) si poate indica sfârșitul duratei de functionare.
Pericol de incendiu, explozie și arsuri grave. Nu încărcați, dezasamblați, incinerați sau scurtcircuitați bateria si nu o încălziți peste 100 ° C.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucati, va rugam sa ne contactati telefonic la 0212528990 / 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Daca produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adauga costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minima este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 15 A |
| Capacitate nominala | 550 mAh |
| Continut litiu | 0.18 g |
| Curent maxim de descarcare | 5 A |
| Curent nominal | 50 mA |
| Greutate | 20 g |
| Interval temperatura | −40°C ... +85°C |
| Tensiune nominala | 4.0 V |
| Volum | 8 cm3 |




